Kamunun Bilişim Çözüm Merkezi

Türksat Bilişim markası Türksat A.Ş.'nin “Kamunun Bilişim Çözüm Merkezi” olma hedefini gerçekleştirme ve kamu kurumlarının ihtiyaç duyduğu bilişim projeleri için çözümler üretme amacı ile oluşturuldu. Kamu kurumlarının ihtiyaçlarına göre farklı hizmetlerimiz ile bu çözümleri sağlayabiliyoruz. Projenin teknik gereksinimlerinin belirlenmesi ve analiz çalışmalarından oluşan ilk basamağında Proje Hazırlama ve Teknik Şartname Danışmanlığı hizmetinin yanı sıra, BT Teknik Danışmanlık hizmetleriyle, kurumların bilişim yol haritasını çiziyoruz. Aynı zamanda, Anahtar Teslim Proje hizmeti talep eden kurumların bilişim projelerinin tüm süreçleri Türksat güvencesiyle, Türksat Bilişim tarafından yönetilerek projeler hayata geçiriliyor.


Tarihimiz

Uydu ve kablo hizmetlerinde uzun yıllardır çalışmalarını sürdüren Türksat A.Ş.’nin, bilişim markası Türksat Bilişim, 2011 yılında “Kamunun Bilişim Çözüm Merkezi” olma hedefi ile yola çıktı. Türksat güvencesiyle sürdürülebilir ve kaliteli hizmetler üreten Türksat Bilişim, kamunun ihtiyaç duyduğu bilişim projelerini başarıyla sonuca kavuşturarak bu alandaki önemli bir boşluğu da kapatmış oldu.

Misyonumuz

Bilgi ve iletişim teknolojileri ile uydu ve kablo ağı üzerinden hizmetler vermek ve bu kapsamda sosyal sorumluluk bilinciyle, ülkemizin teknolojik değişim ve gelişimine öncülük etmek.

Vizyonumuz

Bilgi ve iletişim hizmetleri ile uydu teknolojilerinde bölgesinde lider, Dünya’da önde gelen bir şirket olmak.