Bilgi güvenliği günümüzde kurumların işlerini sağlıklı şekilde yürütebilmeleri açısından hayati öneme sahip hâle gelmiştir. Bilgi güvenliğine yönelik saldırılar, kurumsal olarak hem maddi zarara, hem de itibar kaybına yol açmaktadır. Kurumsal ölçekte bilgi güvenliğini sağlamada en etkin yöntem, bilgi güvenliğini sistematik ve kapsamlı bir şekilde ele alarak, gerekli güvenlik tedbirlerini uygulamaktır. TÜRKSAT Siber Güvenlik Hizmetleri ile kurumunuzun siber güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hızlı ve etkin çözümler bulabileceksiniz.

gorsel_sol
13
Listeler
Danışmanlık Hizmetleri
Danışmanlık Hizmetleri

Yazılım ve donanım altyapısına ilişkin güvenlik risk ve süreç yönetiminin iyileştirilmesi ve mevzuat uyumluluğunun sağlanmasına ilişkin danışmanlık hizmetidir.

Detaylar

Test ve Simülasyon Hizmetleri
Test ve Simülasyon Hizmetleri

Kurumsal uygulamalar ile birlikte ağ ve sistem bileşenlerinde bulunan güvenlik zafiyetlerinin belirlenmesi, analiz edilmesi ve raporlanması hizmetidir. 

Detaylar

Yönetilen Güvenlik Hizmetleri
Yönetilen Güvenlik Hizmetleri

Siber Güvenlik Hizmetlerinin yetkin personeller tarafından analiz edilip uygun çözümler ile Siber Güvenlik Altyapısının kurulması ve Operasyon Hizmetidir. 

Detaylar

Altyapı Kurulumu
Altyapı Kurulumu

Siber güvenlik altyapısını oluşturan bileşenlerinin ihtiyaç analizinin yapılması, temin süreçlerinin yürütülmesi, ürünlerin konumlandırılması, yapılandırılması hizmetidir. 

Detaylar


 

Microsoft systems engineer

Tecnology specialist

System engineer

ccna

ccdp

ccie

grem

gmon

gcda

Ek Size
Siber Güvenlik Kataloğu 3.65 MB