Listeler
Yazılım Projeleri

Yazılım projeleri için alanında uzman BT profesyonelleri, PMI standartlarında dünyaca kabul görmüş proje yönetim yaklaşımı ve etkin tedarik süreci, geniş firma ekosistemi ile kurumların e-Dönüşüm süreçleri yönetilmektedir.

Detaylar

BT Yol Haritası Hizmeti

BT yol haritası öncelikle stratejik hedefleri belirlemek, ardından mevcut durum ve hedefleri değerlendirip kısa, orta ve uzun vadeli yol haritası çıkarmaktan geçmektedir.

Detaylar

Teknik Danışmanlık Hizmetleri

Kurum & kuruluşların ihtiyaç duyduğu e-Dönüşüm projelerini gerçekleştirebilmelerini sağlamak, sorunlarına çözüm bulabilmek adına BT danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Detaylar

Dijital Arşiv Sistemi

Arşiv dijitalleştirme sayesinde Zaman tasarrufu, erişim kolaylığı ve verimlilik sağlamaktadır.

Detaylar

İletişim Merkezi

Kamu hizmetlerinin vatandaşlara alternatif kanallar aracılığıylaulaştırılmasını hedefleyen Kamu İletilişim Merkezi projeleri ile kamu kurumları tarafından sağlanan hizmetler, telefon, SMS, e-posta, sosyal medya, web chat gibi ortamlardan sunulmaktadır.

Detaylar

Ağ ve İletişim Altyapısı (MPLS VPN) Hizmeti

Ağ ve İletişim Altyapısı (VPN MPLS), kamu kurumlarının Bilgi İşlem Merkezleri ve uç noktaları arasında internet ortamından bağımsız, kuruma has güvenliğin ve izlenebilirliğin sağlandığı, şebeke içinde yedekli ve kesintisiz bir kapalı devre iletişim altyapısıdır.

Detaylar